Linky pro povrchovou úpravu dveří

Máte-li zájem o linky pro povrchovou úpravu oken, dveří a židlí - společnost TEKMA je tu právě pro Vás.Cefla Finishing - iGiotto

Stříkací robot pro vertikální automatické linky povrchové úpravy


Popis stroje

iGiotto je kompletní systém pro povrchovou úpravu skládající se z vysoce výkonného antropomorfního robotu, navrženého speciálně pro povrchovou úpravu velkoformátových objektů. iGiotto představuje nejmodernější řešení v oblasti povrchové úpravy dveřních a okenních prvků, může však být využíváno rovněž pro povrchovou úpravu jakéhokoliv typu objektů s komplexními tvary a/nebo jiných než dřevených materiálů.

Funkce průchozího stříkání (“In-line”) umožňuje povrchovou úpravu během posuvu dílců podél linky. V případě obzvláště komplexních dílců, iGiotto dokáže zpomalit nebo automaticky zastavit podávání za účelem dokončení pracovních úkonů. Tento systém přináší nepřekonatelnou produktivitu a flexibilitu.
iGiotto může být vybaven 2D skenerem nebo 3D skenerem nové generace C-Vision. 2D systém umožňuje měření tloušťky a podélného a vertikálního úhlu dílce, za účelem zvolení nejvhodnějšího programu povrchové úpravy. C-Vision je 3D systém nové generace pro automatické snímání polohy, rozměrů a tvarů podávaných dílců s doposud nemyslitelným stupněm přesnosti.
iGiotto je k dispozici ve verzích s 1 nebo 2 roboty (iGiotto DUO). iGiotto DUO lakovací linka obsahující dvojici protilehlých robotů iGiotto, navržených pro lakování přední a zadní strany dílců v oddělených kabinách. Tato konfigurace maximalizuje produktivitu, která dokonce může být zdvojnásobena.
iGiotto je vybaven sofistikovaným řídícím softwarem umožňujícím programování všech cyklů povrchové úpravy (barva a vzorce), správu výrobního programu pro každou dávku a rozlišení jednotlivých dílců.

Technické údaje

  • Max.délka dílce: 3000 mm
  • Max.šířka dílce: 2700 mm
  • Max.tloušťka délka dílce: 200 mm
  • Rychlost posuvu linky: 1-6 m/minPotřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci