Vybavení lakoven

Sháníte se po novém vybavení lakoven? TEKMA dodá technologické řešení do všech podniků bez ohledu na jejich velikost či zaměření
Coima Group - CVS

Suchá stříkací kabina

Kabina, která je kompletně vyrobena z ohýbaných galvanizovaných ocelových panelů, umožňuje odsávání a oddělování pigmentů a výparů od stříkaných nátěrových hmot se syntetickým, organickým rozpouštědly a rozpouštědly na vodní bázi. Filtrace pigmentů nátěrových hmot je zajišťována odsávací stěnou z vlnité lepenky (první stupeň, hrubá filtrace) a filtrem ze syntetických vláken uloženým ve snadno vyjímatelných zásuvkách (druhý stupeň, jemná filtrace).
Coima Group - CVA

Stříkací kabina s vodní clonou

Kabina, která je kompletně vyrobena z ohýbaných galvanizovaných ocelových panelů, umožňuje odsávání a oddělování pigmentů a výparů od stříkaných nátěrových hmot se syntetickým, organickým rozpouštědly a rozpouštědly na vodní bázi. Filtrace pigmentů nátěrových hmot je zajišťována vodní clonou, stékající po předem nalakované galvanizované kovové stěně (první stupeň, hrubá filtrace), separátorem kapek a filtrem ze syntetických vláken (druhý stupeň, jemná filtrace), uloženými ve snadno vyjímatelných zásuvkách.
Coima Group - BOX

Přetlaková sušící komora

Tato komora je vyrobená ze samonosných izolačních sendvičových panelů s kryty z předem nalakované galvanizované oceli. Je vhodná pro úkony povrchové úpravy a vytvrzování ve zcela bezprašném prostředí s řízenou teplotou. Může obsahovat suché nebo mokré kabiny nebo brusné stolice či kabiny, přetlakové jednotky a systém ohřívání horkou vodou nebo na vyžádání ohříváním pomocí (plynových nebo olejových) vzduchových nádob.
Cefla finishing - Přetlakové kabiny a prostory

Ruční stříkání v suché kabině nebo kabině s vodní clonou

Kabiny Cefla se suchou filtrací nebo s vodní clonou jsou ideální pro společnosti vyrábějící průmyslové zboží nejvyšší kvality, kde jsou manuální dovednosti a odborné znalosti základními faktory.Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci