CNC obráběcí centra pro výrobu oken a dveří

Sháníte CNC obráběcí centra pro výrobu oken a dveří? Společnost TEKMA nabízí technologické řešení na míru od značky Biesse, jednoho z největších dodavatelů CNC strojů.Biesse - WinLine 16

CNC obráběcí centrum pro výrobu oken a dveří


Popis stroje

WinLine 16 je nové multifunkční CNC obráběcí centrum Biesse pro výrobu oken a dveří, určené pro řemeslníky a menší výrobní společnosti zaměřené na zvýšení výroby a pro středně velké a velké společnosti vyrábějící menší výrobní dávky nestandardních rozměrů nebo předělávky. Systém umožňuje velmi jednoduchou výrobu standardních a speciálních dveří a oken, v průběhu které personál obsluhy provádí jiné pracovní úkony. Stroj zabírá velmi malou plochu a zajišťuje autonomní a velmi přesné nakládání, vykládání a umísťování dílců.

Pracovní stůl je navržen přímo pro výrobu dveří a oken. Jedna část pracovního stolu je určena pro lineární obrábění, zatímco druhá je určena pro výrobu oken a dveří na míru (oblouky, voštinové dveře, formátování).
Dvojité elektrovřeteno umožňuje provádění změn bez prostojů obráběcího cyklu. Osazování dvou vřeten umístěných na obou koncích pojezdu se provádí střídavě.
Kleštiny Finger clamps umožňují vždy optimální upnutí komponentu. I nejkratší dílce jsou vždy upnuty pomocí 2 kleštin.
Modulární víceúrovňový nárazník je automatický zásobník (exkluzivní řešení Biesse) zajišťující dlouhou výdrž stroje. Personál obsluhy může nakládat/vykládat velmi rozsáhlé množství komponentů z jediného místa během činnosti stroje. Kromě toho, personál obsluhy může nakládat komponenty a nechat systém pracovat bez dohledu.

Technické údaje

  • Tloušťka obráběných hranolů: 20-140 mm
  • Délka obráběných hranolů: 210-3200 mm (Option 4500 mm)
  • Šířka obráběných hranolů: 40-260 mm
  • Řetězový zásobník nástrojů 22 pozic (44 na přání)
  • Zásobník nástrojů flexstore: 44, 66, nebo 88 pozic


Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci