Skladové a dopravní systémy

Hledáte řešení pro sklady? Společnost TEKMA nabízí automatizované skladové a dopravní systémy, které zvýší produktivitu a výrazně také úspory.Biesse - Winstore

Automatizovaný sklad velkoplošného materiálu


Popis stroje

Winstore je automatizovaný sklad pro optimalizovanou správu velkoplošných materiálů ve velkovýrobě, při současném zaručení snížení výrobních časů a nákladů. Může být zabudován do tzv. nesting a formátovacích buněk, za účelem výrazného zvýšení produktivity. Buňku Winstore lze přizpůsobit s ohledem na kapacitu formátování a požadavky metody nesting a na základě velikosti skladu a jeho vlastnostech.

Technické údaje

  • Délka dílce (min-max): 1800-4200 mm (Opt. 5600 mm)
  • Šířka dílce (min-max): 1000-2200 mm
  • Tloušťka dílce (min-max): 3-60 mm
  • Max.hmotnost dílce: 200 Kg (Winstore K1 300 Kg)
Biesse - Winner 4

Nakládací a vykládací systém


Popis stroje

Winner W4 je nakládací systém plně integrovaný do jednostranných olepovacích strojů pro automatickou správu dílců čekajících na olepení.

Winner W1 je řada systémů pro nakládání a vykládání dílců pro vysokovýkonné, automatizované linky, obzvláště vhodná pro formátovací-olepovací a vrtací linky. Flexibilní konfigurace umožňující přizpůsobení v závislosti na logistické struktuře zákazníka.
Winner W2 je řešení pro průměrné a vysokovýkonné nakládací a vykládací linky u kterých jsou vysoká rychlost manipulace a bezpečné oddělení dílce předpoklady pro plynulost nakládání. Ideální řešení pro flexibilní vrtací procesy, u kterých je vyžadována produktivita 22 až 26 dílců za minutu.
Winner W3 umožňuje nakládání a vykládání dílců na linky s vysokou flexibilitou obrábění pro správu hromádek jednotlivých projektů.

Technické údaje

  • Délka dílce (min-max): 250-2500 mm
  • Šířka dílce (min-max): 100-1000 mm
  • Tloušťka dílce (min-max): 10-60 mm
  • Max.hmotnost dílce: 70 Kg
Elephant - Manipulační technika

Ruční manipulační jeřáb


Popis stroje

Společnost Elephant se pyšní rozsáhlou nabídkou otočných jeřábů, vakuových zvedáků, závěsných systémů, příslušenství, mostových jeřábů a kompletních zvedacích a manipulačních zařízení pro různá průmyslová odvětví.Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci