TEKMA Služby

Vždy po Vašem bokuNaše služby


Společnost TEKMA poskytuje svým zákazníkům po celé České a Slovenské republice profesionální instalaci, uvedení zařízení do provozu a servisní služby záručního a pozáručního servisu na celý sortiment prodávaných zařízení vlastním týmem servisních techniků. Společnost dbá na vysokou kvalitu a odbornost poskytovaných servisních služeb, a proto jsou servisní technici školeni přímo u výrobců prodávaných zařízení.
Naši obchodní zástupci a servisní technici mají k dispozici Showroom o rozloze 800 m² vybavený mnoha zařízeními, která umožňují provádět praktické předvedení, školení obsluhy zákazníků a servisních techniků. Lze zde simulovat různé nestandardní a poruchové situace pro získávání nových zkušeností, procvičování a zvyšování kvalifikace našich servisních techniků.
Prostřednictvím služby TEKMA Helpdesk zajišťujeme řešení Vašich potřeb a požadavků. Nedílnou součástí našeho servisního oddělení je realizace dodávek originálních náhradních dílů a příslušenství na všechna dodávaná zařízení.

TEKMA Helpdesk

  • Leona Davidová
  • +420 530 512 550


Technický servis

Vedle kvalitních výrobků vnímáme právě servis jako základ pro vybudování dlouholetého vztahu se zákazníkem. Máme všechny potřebné informace, zkušenosti a tým vyškolených profesionálních servisních techniků. Dále kompletní technickou podporu od výrobce, technickou dokumentaci a potřebné informace k servisním úkonům vedoucí k optimalizaci provozu zařízení a minimalizaci ztrát a výpadků. Ceny pozáručního servisu se řídí dle platného Ceníku servisních služeb a prací. Záruční a pozáruční servis poskytujeme na celém území České a Slovenské republiky.

Instalovaných strojů

Certifikovaných techniků
Vzdálený servis

Technická podpora a konzultační služby prostřednictvím služby HELPDESK nabízejí minimální reakční dobu na Váš požadavek na odbornou pomoc. Jsme schopni zřídit a provozovat dálkové nastavení a diagnostiku zařízení. V některých případech je možné závadu odstranit přímo „od stolu“ ve spolupráci s obsluhou zařízení. Dálková podpora a diagnostika je nejrychlejší službou zákazníkovi bez nutnosti servisního výjezdu.

Ušetřete čas a peníze, zvolte si weCyou pro Vaši společnost!

WeCu umožňuje expertům z naší horké linky identifikovat problém díky audio-video streamingu.

TEKMA Helpdesk

  • Kamil Murin
  • +420 530 512 550Náhradní díly

  • Radka Divíšková
  • +420 530 512 555


objednávek vyřízeno během 24hNáhradní díly

Od samého začátku fungování společnosti klademe velký důraz na kvalitní servis a rychlou dodávku originálních náhradních dílů. Pouze originální náhradní díly zaručují zachování optimální souhry všech komponent, nejvyšší stupeň spolehlivosti a udržení hodnot. V průběhu životního cyklu zařízení je potřeba vyměnit některé opotřebené součásti a ve spolupráci s naším servisní týmem najdete nejrychlejší a nákladově nejefektivnější řešení s rychlou dodávkou originálních náhradních dílů.Školení zákazníků

Pouze řádně vyškolená obsluha může zaručit bezpečný a efektivní provoz zařízení. Společnost TEKMA provádí v průběhu uvádění zařízení do provozu zaškolení oprávněné obsluhy pracovníků pro používání, ovládání řídících systémů a software. Kromě základního zaškolení obsluhy jsme schopni připravit pro zákazníka individuální školení například CNC center v našich prostorách showroomu, který na rozloze 800 m² s mnoha zařízeními (jako Biesse, Orma, Putsch Menicoini, Volpato, Greda a dalšími) dává možnost praktického prověření nabytých znalostí. Předvedeme, jak správně pečovat o zařízení a diagnostikovat závady tak, aby se eliminovaly prostoje způsobené drobnými závadami a nedocházelo tím ke zbytečným ekonomickým ztrátám.

TEKMA Helpdesk

  • Leona Davidová
  • +420 530 512 550

Potřebujete více informací?

Rádi Vám pomůžeme